دوشنبه, 19 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

با حضور مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران صورت گرفت؛ تجلیل از 27 نفر از کارکنان ایثارگر شرکت آبفار خراسان جنوبی

27 نفر از کارکنان ایثارگر و رزمنده شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی در دهمین آیین تجلیل از ایثارگران و رزمندگان صنعت آب و برق خراسان جنوبی تجلیل شدند.

دهمین آیین تجلیل از ایثارگران صنعت آب و برق استان با حضور مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران و مشاورین ایثارگران شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، توانیر، مدیرکل بنیاد شهید استان، رییس ستاد عتبات عالیات استان و مشاور امور ایثارگران استانداری خراسان جنوبی در محل سالن ایثار شهرستان بیرجند برگزار شد.

مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران در این جلسه با بیان اینکه ۵۳۰ شهید از مجموعه وزارت نیرو تقدیم نظام شده است، اظهار کرد: دستاوردهای امروز کشور مدیون خون شهدا و جانفشانی ایثارگران می باشد.

مهندس یعقوب محمد مرادی افزود: امسال وارد چهلمین سال انقلاب شدیم و این دوران پختگی است و ما هم باید به این سمت و سو حرکت کنیم و در سطوح مدیریتی نیز باید هدف گذاری های درستی داشته باشیم تا بتوانیم میراث دار خوبی برای این امانت باشیم و انقلاب را به پیش ببریم.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال ناامید کردن مردم از انقلاب می باشد، گفت: باید به داشته ها افتخار و برای نداشته های خود تدبیر کنیم.

مهندس یعقوب محمد مرادی به بخشی از خدمات انجام شده در مجموعه ایثارگران وزارت نیرو اشاره کرد و گفت: اجرای طرح سپاس و تکریم خانواده شهدا و ایثارگران همچنین نامگذاری تاسیسات صنعت آب و برق به نام متبرک شهدا از جمله این خدمات می باشد.

وی همچنین به کارنامه درخشان صنعت آب و برق استان خراسان جنوبی در آبرسانی به کاظمین در ایام اربعین اشاره کرد و گفت: خدمات رسانی استان در کاظمین باید الگوی سایر استان ها قرار بگیرد.

مهندس شرکا مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی و رییس شورای انسجام بخشی مدیران عامل صنعت آب و برق استان نیز در ابتدای این جلسه با بیان اینکه آرامش و پیشرفت امروز کشور مدیون خون شهدا و جانفشانی ایثارگران می باشد، اظهار کرد: ما باید قدردان خانواده های شهدا و ایثارگران باشیم.

لازم به ذکر است، در پایان این جلسه از ۸۱ ایثارگر صنعت آب و برق استان تجلیل شد که ۱۸ ایثارگر مربوط به شرکت توزیع نیروی برق استان، ۲۶ ایثارگر مربوط به شرکت آبفای استان، ۲7 ایثارگر مربوط به شرکت آب و فاضلاب روستایی و ۹ ایثارگر مربوط به شرکت آب منطقه ای استان می باشد.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان