دوشنبه, 19 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آبفار شهرستان بشرویه در خراسان جنوبی برگزار شد

 

طی مراسمی مجتبی ملکیان، به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بشرویه معرفی و از خدمات و تلاشهای علی حیدرزاده مدیر سابق این امور قدردانی شد.

با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان، فرماندار شهرستان بشرویه و جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی، مراسم تکریم و معارفه مدیر امور آب و فاضلاب روستایی بشرویه برگزار شد.

مهدی صفوی نژاد، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی در این مراسم ضمن قدردانی از علی حیدرزاده، مدیر سابق امور آبفار بشرویه اظهار داشت: ایشان از نیروهای بومی این منطقه بوده و برای خدمت‌رسانی به مردم این منطقه نهایت تلاش خود را کرده‌اند.

وی افزود: در شرایط کنونی، بزرگترین مسئله شرکت، توجه به تنشهای آبی استان و پیشگیری از تبدیل آن به حالت بحرانی است.

صفوی نژاد تاکید کرد: در شرایط کنونی و با وجود خشکسالیهای دو دهه اخیر در کشور، رویکرد صنعت آب و فاضلاب باید از مدیریت تولید به مدیریت مصرف و تقاضا تغییر کند؛ این بدان معنی است که در نخستین گام، برنامه های شرکت باید به سمت و سوی مدیریت داشته ها حرکت کند و حفاظت بی قید و شرط از منابع آبی و تاسیسات در دستور کار شرکت قرار گیرد.

فرماندار بشرویه نیز در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از ارائه خدمات با اخلاص و اخلاق توسط مدیر اسبق امور آبفار شهرستان اظهار داشت: مدیری موفق است که زیرمجموعه موفق و پرتلاش داشته باشد.

زمان زاده تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب روستایی از جمله دستگاه‌های خدمات‌رسان بوده که باید در طول شبانه‌روز آماده ارائه خدمت به مردم باشد.

وی یادآور شد: با توجه به خشکسالیهای دو دهه اخیر، بارها شاهد مهاجرت‌های روستائیان بوده‌ایم که عمده دلیل آن نبود امکانات زیربنایی از جمله آب بوده، و چه بسیار روستاهای پرجمعیتی که با توجه به وجود امکانات سبب بازگشت اهالی به روستاها شده است.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات علی حیدرزاده مدیر سابق امور آبفار بشرویه قدردانی و مجتبی ملکیان به عنوان سرپرست امور آبفار این شهرستان معرفی شد.

 

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان